CIRKUSOVÁ ZAHRADNÍ SLAVNOST

22.06.2021
Přijel k nám cirkus a přivezl s sebou spoustu legrace a zábavy.
Přijel k nám cirkus a přivezl s sebou spoustu legrace a zábavy.

CIRKUSOVÁ ZAHRADNÍ SLAVNOST

Ve středu 16. 6. 2021 k nám přijel cirkus a přivezl s sebou spoustu legrace a zábavy. Zahradu zaplavil barevný rej klaunů, stanovišť s atrakcemi a dobrotami pro všechny mlsné jazýčky. 
Program:

1) Vystoupení dětí,
2) pasování předškoláků,
3) cirkusová stanoviště,
4) malé občerstvení + cirkusový dort

,,Haló, haló, všechno sem, přijeli jsme s cirkusem, uvidíte představení, které jinde vidět není, haló, haló, všechno sem, přijeli jsme s cirkusem."

Přistupte blíže, uvidíte, co jste ještě neviděli! Máme pro Vás záznam z naší cirkusové zahradní slavnosti, která se konala 16. 6. 2021. 

Podívejte se na fotogalerii z naší cirkusové zahradní slavnosti.

Školní rok 2020/2021
Školní rok 2020/2021

Milí rodičové

Jedna ze čtyř Duškových dohod je: "NEOČEKÁVEJ". Snažím se této zásady držet a o to příjemnější překvapení je, když nějaké uznání a poděkování přijde. 

V naší práci jsou nejvděčnějšími zákazníky samotné děti, protože jejich radost ve tvářích je tou největší odměnou. Letos, ale pospolitost našich rodičů předškolních dětí a jejich dárky v podobě překrásných květin a poukazů nás dojaly k slzám. 

Veřejné poděkování a osobní písemné uznání pro každou z nás velmi znamená a velice nás to zahřálo u srdce. Dává nám to novou sílu a energii, že naše práce je důležitá a vámi uznávaná. 

Vážíme si Vaší pochvaly a moc Vám za vše děkujeme. Věříme, že  budete Vy i děti rádi vzpomínat na chvíle strávené v naší malé rodinné škole a budeme se dál potkávat. Děkujeme. 

Štěpánka Hušková Laštůvková